Gökçe Tunç Eriş

Gökçe | Tunç | Eriş

Gökçe & Tunç & Eriş, merkezi Şişli, İstanbul’da bulunan, bünyesinde 15 yılı aşkın dava deneyimine sahip uzman hukukçuların yanı sıra, dava ve müvekkil çeşit ve talebine göre uzman danışmanlarla işbirliği yapan avukatlık ortaklığıdır.

Firma kurucu ortaklarımız, Volga Gökçe, Selamettin Tunç ve Şebnem Eriş, dava deneyimlerini, hukuki danışmanlık hizmeti ile pekiştirerek, müvekkillerinin her türlü ihtiyacına, en doğru, kaliteli ve yenilikçi çözümü sunmaktadırlar.

Firmamızın yoğunlaştığı alanlar: ceza, ticaret, şirketler, vergi, aile, miras, gayrimenkul hukukunun yanında fikri ve sınai haklar, dernekler ve medya hukukunu kapsamaktadır. Gökçe & Tunç & Eriş Avukatlık Ortaklığı, şahıslar ve ticari kuruluşların ülke içi ve uluslararası genel hukuk danışmanlığını kapsayan geniş yelpazede faaliyet göstermektedir.

Vekilliğini üstlendikleri şirketlerin aynı zamanda hukuki danışmanlığını da yapan Gökçe&Tunç&Eriş Avukatlık Ortaklığı, kimi ihtilaflarda alanlarında önemli yerlere sahip profesör ve uzman görevlilerle de birlikte çalışarak müvekkilleri için en doğru çözüme ulaşmayı düstur edinmişlerdir.

Tüm bunların yanında kurucu ortaklar, çalıştıkları uzmanlarla vergi ihtilaflarının çözümlerinde de önemli rol oynamış ve çeşitli başarılara imza atmışlardır.

HİZMETLERİMİZ